top
     
 
Strona Główna
Mecenat Edukacyjny
Aktualności
Darowizny
Fundacja
Gdzie uczymy
Rada Honorowa
Zarząd fundacji
Media o nas
Partnerzy
Stypendia
Kontakt
RaportStrona Główna arrow Mecenat Edukacyjny
Mecenat Edukacyjny PDF Drukuj E-mail

Drogi Potencjalny Mecenasie!

Fundacja Efekt Motyla już od kilku lat prowadzi darmowe zajęcia z języka angielskiego w wiejskich szkołach, przyznaje stypendia i organizuje motywacyjne wyjazdy dla swoich Stypendystów.

Wykorzystujemy znaną od wieków instytucję mecenatu do wsparcia naszych podopiecznych. W tym celu stworzyliśmy program, w którym indywidualni darczyńcy przybierają rolę Mecenasa i swoimi środkami pomagają finansować edukację ambitnej młodzieży z nieuprzywilejowanych regionów kraju.

  • Mecenat Srebrny 40 PLN - miesięczna kwota przelewu wpłacana przez 12 miesięcy zapewnia finansowanie nauki języka angielskiego dla jednego ucznia przez cały rok szkolny. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu, minimum 3 godziny lekcyjne w tygodniu, w grupach 6-12 osobowych.
  • Mecenat Złoty 125 PLN - kwota ta wpłacana przez 12 miesięcy zapewnia jeden semestr wypłat stypendium dla jednego wybitnie uzdolnionego i pracowitego ucznia lub uczennicy. Stypendium jest wypłacane w wysokości 300 PLN miesięcznie przez 10 miesięcy w roku.
  • Mecenat Platynowy 250 PLN - miesięczna kwota przelewu w wysokości 250PLN, zapewnia pełen rok wypłat stypendium dla jednego ucznia sposóród naszych Stypendystów.

W roku szkolnym 2012/2013 Fundacja przyznała stypendia 11 osobom - ambitnym i uzdolnionym uczniom, którzy jednocześnie znajdują się w wyjątkowo trudnej sytuacji finansowo-rodzinnej, a pomimo tego starają się swoją ciężką pracą wkładaną w naukę zasłużyć na lepszą przyszłość. Być może dzięki Tobie, będziemy mogli zwiększyć liczbę osób, którym pomożemy.

Jeśli jesteś zainteresowany wstąpieniem do kręgu naszych Mecenasów, wystarczy wysłać e-mail na adres: papilionis@papilionis.org ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz tytulem wiadomosci „Mecenas", a następnie ustanowić stały przelew na konto Fundacji o wybranej kwocie.

Dane do przelewu:

Numer konta: 90 2490 0005 0000 4530 4155 6366,
Alior Bank, SWIFT CODE: ALBPPLPW

 

 
wstecz   dalej »