top
     
 
Strona Główna
Mecenat Edukacyjny
Aktualności
Darowizny
Fundacja
Gdzie uczymy
Rada Honorowa
Zarząd fundacji
Media o nas
Partnerzy
Stypendia
Kontakt
RaportStrona Główna arrow Aktualności arrow Charytatywne Rock&Roll Party 19 stycznia 2013
Charytatywne Rock&Roll Party 19 stycznia 2013 PDF Drukuj E-mail
   

Fundacja Efekt Motyla

wraz z Partnerem

CMS Cameron McKenna

mają zaszczyt zaprosić na charytatywny  

 
Rock&Roll Party

 

19 stycznia 2013 o godz. 19:00

w

w Hotelu Intercontinental

Restauracja Hemishphere, Emilii Plater 49

 
zaproszenie_small.jpg

zaproszenie_small.jpg Zobacz wydarzenie

Darowizny w kwocie 200 PLN za osobę należy wpłacać bezpośrednio na konto fundacji (02 1060 0076 0000 3200 0132 0548) lub kartą kredytową za pośrednictwem naszej strony internetowej www.papilionis.org lub gotówką przy wejściu.
Działalność Fundacji finansowana jest wyłącznie z darowizn, dlatego staramy się pozyskać jak największą liczbę sponsorów, w tym rzeczowych, którzy mogą uświetnić to wydarzenie. Charytatywnie występowali dla nas także muzycy, artyści estradowi, iluzjonista i inni.

Prosimy o potwierdzenie obecności przesyłając maila na adres papilionis@papilionis.org
 
O Fundacji

Celem Fundacji Effectus Papilionis (Efekt Motyla) jest wspieranie edukacji dzieci z ubogich polskich rodzin. Działalność Fundacji Efekt Motyla opiera się na trzech filarach:

Darmowych kursach języka angielskiego dla młodzieży wiejskiej
Stypendiach dla wybranych, niezwykle uzdolnionych dzieci
Wyjazdach motywacyjnych dla najlepszych uczniów do Londynu
 
Obecnie Fundacja finansuje lekcje dla około 130 uczniów w Pcimiu, Trzebuni, Budziszewicach, Kamieniu i Cekowie Kolonii. W bieżącym roku szkolnym przyznaliśmy 11 stypendiów dla gimnazjalistów i licealistów oraz zorganizowaliśmy dla nich w listopadzie weekend motywacyjny.

Fundacja Efekt Motyla jest apolityczna, niezależna, zarejestrowana jako Organizacja Pożytku Publicznego, nie prowadzi działalności gospodarczej i opiera się na pracy wolontariuszy.

Od 2006 roku Fundacja Efekt Motyla organizuje doroczne Bankiety Charytatywne w ambasadzie Polskiej w Londynie, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem Polonii londyńskiej. Na tych wydarzeniach Fundacja gości zwykle 200-250 osób, w tym elitę gospodarczą i polityczną Polski. Wśród naszych gości mieliśmy m.in. dwóch byłych premierów RP, trzech ministrów, prezesów banków, firm konsultingowych i innych liderów gospodarki i kultury.
 
wstecz   dalej »