top
     
 
Strona Główna
Mecenat Edukacyjny
Aktualności
Darowizny
Fundacja
Gdzie uczymy
Rada Honorowa
Zarząd fundacji
Media o nas
Partnerzy
Stypendia
Kontakt
RaportStrona Główna arrow Rada Honorowa
Rada Honorowa PDF Drukuj E-mail
W skład Rady Honorowej Fundacji Efekt Motyla wchodzą:

Dariusz Greszta

Partner CMS Cameron McKenna

 

Peter Driscoll

Były partner w PricewaterhouseCoopers (do 1 lipca 2007) i prezes PricewaterhouseCoopers w Polsce (do lipca 2004). Wcześniej specjalista Międzynarodowego Funduszu Walutowego. Peter Driscoll jest absolwentem Wydziału Filologii University of Cambridge oraz Heleny Business College.

Adam Krasoń

Biegły rewident i partner w PricewaterhouseCoopers w Polsce z kilkunastoletnim doświadczeniem w dziedzinie audytu, również w pracy za granicą (m.in. w waszyngtońskim biurze PwC). Adam Krasoń jest też dyplomowanym biegłym rewidentem w Anglii.

 

Sławomir Lachowski


Założyciel mBanku – pierwszego polskiego banku internetowego. Od listopada 2004 roku prezes BRE Bank S.A., wcześniej członek zarządu PKO BP S.A. Sławomir Lachowski ukończył Szkołę Główną Handlową w Warszawie, a także liczne kursy na INSEAD oraz na Uniwersytecie Stanford w Kalifornii.

Zbigniew Pełczyński


Profesor Uniwersytetu Oxford w Anglii, doradca Komisji Konstytucyjnej, współzałożyciel Fundacji Batorego, założyciel Szkoły Młodych Liderów. W czasie II wojny światowej Zbigniew Pełczyński był uczestnikiem Powstania Warszawskiego.

Jerzy Woy-Wojciechowski

Prezes Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, największy autorytet w dziedzinie medycyny jądrowej. Ponadto założyciel Teatru ESKULAP i piosenkarz.