top
     
 
Strona Główna
Mecenat Edukacyjny
Aktualności
Darowizny
Fundacja
Gdzie uczymy
Rada Honorowa
Zarząd fundacji
Media o nas
Partnerzy
Stypendia
Kontakt
RaportStrona Główna arrow Aktualności
Aktualności
Bankiet w Londynie 6.czerwca 2008 PDF Drukuj E-mail
W piątek 6 czerwca w londyńskiej ambasadzie Rzeczpospolitej Polski odbył się Trzeci Doroczny Bankiet Charytatywny fundacji Effectus Papilionis Foundation. Dzieki hojności ponad 120 gości zebraliśmy 10,000 funtów, co sprawia, że wieczór odniósł niewątpliwy sukces. 

Bankiet rozpoczął się poczęstunkiem, podczas którego goście mieli możliwość zapoznania się ze szczegółami działalności fundacji oraz zawarcia nowych znajomości. Rozrywkowa część wieczoru prowadzona przez zabawnego i dowcipnego Bartosza Dujczyńskiego rozpoczęła się pokazem tańca Aleksandry Stefańczyk, która jest finalistką wyborów Miss London 2008. Taneczne show było poprzedzone mową jednego z założycieli, prezesa fundacji Effectus Papilionis – Czarka Pietrasika, który omówił założenia i cele organizacji. Następnie naszych gości oczarował „Svarovski Jewellery Fashion Show” czyli pokaz biżuterii wykonanej z kryształów Svarovskiego zaprojektowanej przez utalentowanego Marcina Giebultowskiego. Gwiazdą wieczoru była jedna z najsławniejszych piosenkarek polskiej sceny muzycznej Justyna Steczkowska, która zaprezentowała swoje największe przeboje.

Tegoroczna aukcja była gwoździem programu. Goście mieli możliwość licytowania wspaniałych obrazów, diamentowego naszyjnika, jak również obiadu ugotowanego dla szczęśliwego zwycięzcy przez światowej sławy szefa kuchni Robbiego Kadhima. Niestety, nie wszystkim udało się wygrać któryś z przygotowanych fantów. Z myślą o nich, zorganizowaliśmy loterię, w której nagrodami były: kosmetyki, profesjonalna sesja zdjęciowa, vouchery do restauracji, wyjazd na weekend do Zakopanego i wiele innych.  

W trakcie bankietu nasi goście mieli możliwość skosztowania słynnych polskich przysmaków, takich jak pierogi czy gulasz.

Dziękujemy sponsorom oraz wszystkim gościom za przybycie na nasz trzeci doroczny bankiet charytatywny oraz za wkład w urzeczywistnianie idei fundacji. Jesteśmy ogromnie wdzięczni Ambasadzie Polski za udostępnienie budynku – bez tego bankiet nie mógł by się odbyć.

Mamy nadzieję, że zobaczymy się ponownie w przyszłym roku!

 
Zdjęcia z uroczystości obejrzeć można pod adresem: http://blackbrooch.com/
 
Bankiet Londyn 2007 PDF Drukuj E-mail
Dnia 22 czerwca 2007 został zorganizowany doroczny bankiet charytatywny w Ambasadzie RP w Londynie.

Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy przyjęli zaproszenie Fundacji Effectus Papilionis i wzięli udział w naszym bankiecie charytatywnym. Celem bankietu było zebranie funduszy na wysłanie kolejnych nauczycieli języka angielskiego na wieś, do najbardziej potrzebujących regionów Polski. Bankiet stanowił już trzecia tego typu imprezę od czasu rozpoczęcia naszej działalności. Nasze wcześniejsze imprezy charytatywne w Londynie i w Warszawie pozwoliły nam zgromadzić do tej pory ponad 400 uczestników!

Czytaj całość...
 
Bankiet Londyn 2008 PDF Drukuj E-mail
Zajawkę zobaczcie sami w pliku tym .
Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 19 - 21 z 21